Categories

Gamintojas
Modelis

Przeglądaj wg produktu

Nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu?

Kontakt z JSC "OOO.Misevicius" i oferujemy produkty, które są potrzebne. W takim przypadku dostarczymy je do wszystkich UE i Rosją.

Wypełnij formularz

Gąsienice stalowe z dokręcanymi gumowymi nakładkami do minikoparek

ZASTOSOWANIA:
Minikoparek

ROZMIARY:
Gąsienice o szerokości od 300 do 450 mm

Gąsienice stalowe z dokręcanymi gumowymi nakładkami do minikoparek

Gąsienice stalowe McLaren HYBRID™ z dokręcanymi nakładkami gumowymi łączą wytrzymałość stali z zaletami kauczuku. Zaprojektowane do robót w najbardziej ekstremalnych warunkach gruntowych, są praktycznie niezniszczalne i wytrzymują dwa razy dłużej niż zwykłe gąsienice gumowe. Wymienne nakładki gumowe zapewniają doskonałą ochronę. Gąsienice stalowe HYBRID do minikoparek są łatwe w instalacji na dowolnej maszynie używającej gumowych gąsienic, bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów podwozia

ZastosowaniaZastosowania:

Gąsienice McLaren HYBRID można wykorzystać jako bezpośredni zamiennik posiadanych gąsienic gumowych do wszelkich minikoparek z wymiennym systemem jezdnym. Zaprojektowano je do koparek pracujących zarówno w trudnym terenie, jak i na delikatnych obszarach. Gąsienice HYBRID są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla wykonawców pracujących w obszarach miejskich, gdzie niezbędna jest ochrona delikatnej kostki brukowej, asfaltu i betonu. Niezwykle odporne na zużycie nakładki gumowe zapewniają doskonałą przyczepność w głębokim błocie i na miękkiej ziemi. Nakładki gumowe można bez problemu zdjąć na miejscu, otrzymując w efekcie gąsienice stalowe, które dają sobie radę w najtrudniejszych warunkach, takich jak prace rozbiórkowe, skalista gleba, żwir, kamienie itp. Gąsienice stalowe to odpowiedni sprzęt dla użytkowników, którzy muszą pracować w surowych warunkach pogodowych i ziemnych, gdzie nie sprawdzają się gąsienice gumowe: w górnictwie, podczas rozbiórek i na dużych placach budowy w obszarach miejskich.

Zastosowane materiały i technologieZastosowane materiały i technologie:

Stal to najlepsza gwarancja długowieczności gąsienic. Dodatkowo użycie stali 40Cr w ogniwach gąsienic McLaren Hybrid czyni je najmocniejszymi gąsienicami na rynku. Ogniwa gąsienicy mają twardość rzędu 32~35 w skali HRC, a ich górna powierzchnia 50~55 HRC — osiągnięto to za pomocą najbardziej precyzyjnych technik produkcji. Ponieważ nakładki gumowe nie muszą zginać się wokół koła napędowego i koła pośredniego, wyprodukowaliśmy je z najtwardszych mieszanek kauczuku. Nakładki wykorzystują opatentowany przez McLarena wzór mieszanki kauczuku, co sprawia, że są mocniejsze i bardziej trwałe niż gąsienice gumowe. Zapewnia to nie tylko optymalną ochronę w kontakcie z ostrymi przedmiotami, ale również dłuższy czas zużywania się i maksymalną niezawodność, nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Wszystko to pozwala gąsienicom Hybrid radzić sobie nawet z najcięższym sprzętem obciążonym do granic możliwości, a przy tym bezproblemowo funkcjonować w dowolnym terenie.

Gwarancja jakościGwarancja jakości:

Jako producent sprzętu oryginalnego firma McLaren przeprowadza najbardziej surowe testy, by zagwarantować, że oferowane produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i wydajności, których oczekują branżowi liderzy. Tak jak pozostałe produkty McLarena, również gąsienice HYBRID mają certyfikat ISO i gwarantują doskonałe działanie.

Korzyści dla klientaKorzyści dla klienta:

Oszczędność pieniędzy przy jednoczesnym wykorzystaniu maksimum możliwości maszyny. Oszczędność płynąca z braku konieczności corocznej wymiany gąsienic gumowych to nie jedyna zaleta finansowa gąsienic Hybrid. Niższe koszty konserwacji dzięki wymiennym nakładkom gumowym — wystarczy wymieniać pojedyncze nakładki w miarę potrzeb, za ułamek ceny gąsienic gumowych. Dodatkowo właściciele maszyn oszczędzają na konieczności przetransportowania ich do miejsca pracy, ponieważ gąsienice HYBRID firmy McLaren sprawdzają się równie niezawodne na drogach, jak i w terenie. Specjalnie zaprojektowane gumowe nakładki zapewniają znakomitą przyczepność w dowolnym terenie, dzięki czemu jedna maszyna może samodzielnie wykonać całą pracę. Dodatkowo nakładki można zdejmować i wymieniać, co znacząco zmniejsza koszty konserwacji i wydłuża czas eksploatacji gąsienic. W przeciwieństwie do zwykłych gąsienic gumowych zewnętrzna krawędź gąsienic HYBRID nie wygina się, nie ulegnie więc zgięciu ani poluźnieniu podczas przejazdu przez przeszkody. Części podwozia są chronione przed uszkodzeniami, ponieważ stalowy łańcuch usuwa brud i gruz poza maszynę.

  • Praktycznie niezniszczalne
  • Wytrzymują dwa razy dłużej niż zwykłe gąsienice gumowe
  • Łączą wytrzymałość stali z zaletami kauczuku
  • Łatwa instalacja we wszystkich maszynach z gąsienicami gumowymi, bez konieczności wymiany części podwozia
  • Doskonała ochrona gruntu przy pracach, gdzie gąsienice stalowe są niedopuszczalne — na drogach, chodnikach i trawie
  • Wymienne nakładki gumowe
  • Ulepszona nakrętka nakładki z blokadą
  • Zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach ziemnych, gdzie nie radzą sobie zwykłe gąsienice gumowe
Szerokość (mm) 300 300 300 300 350 350 400 400 450 450
Odstęp (mm) 101.6A 101.6F 101.6C 101.6D 101.6C 101.6D 135B 135C 135C 154