Categories

Gamintojas
Modelis

Przeglądaj wg produktu

Nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu?

Kontakt z JSC "OOO.Misevicius" i oferujemy produkty, które są potrzebne. W takim przypadku dostarczymy je do wszystkich UE i Rosją.

Wypełnij formularz

Gąsienice gumowe NextGen TURF

ZASTOSOWANIA:
kompaktowe ładowarki gąsienicowe na obszarach torfowych

WZÓR:
specjalny wzór dla murawy

ROZMIARY:
gąsienice o szerokości 450 mm

Gąsienice gumowe NextGen TURF

Firma McLaren Industries stworzyła serię gąsienic gumowych NextGen Turf specjalnie z myślą o firmach zajmujących się urządzaniem terenu wymagających łagodnego bieżnika i zmniejszonego nacisku na grunt. Gąsienice gumowe NextGen Turf pozostawiają znacznie mniejsze ślady niż tradycyjne gąsienice i zmniejszają uszkodzenia delikatnych powierzchni trawiastych oraz kryjących się pod nimi systemów irygacyjnych. Gąsienice z serii NextGen Turf są też dostępne w wersjach z wykorzystaniem nowej, niebrudzącej mieszanki Orange.

  • Ochrona powierzchni trawiastych — gąsienice gumowe NextGen Turf do niewielkich ładowarek gąsienicowych idealnie nadają się do zastosowania na polach golfowych, w parkach i do wszelkich prac związanych z kształtowaniem terenu, w których istotna jest ochrona trawy.
  • Zmniejszony nacisk na grunt — firma McLaren Industries stworzyła serię gąsienic NextGen Turf specjalnie dla specjalistów od kształtowania krajobrazu, którzy potrzebują łagodnego bieżnika i zmniejszonego nacisku na grunt
  • Mniejsze ślady — gąsienice NextGen Turf pozostawiają znacznie mniejsze ślady niż tradycyjne gąsienice i zmniejszają uszkodzenia delikatnych powierzchni trawiastych oraz kryjących się pod nimi systemów irygacyjnych
  • Gąsienice z serii NextGen Turf są też dostępne w wersji z wykorzystaniem nowej, niebrudzącej mieszanki Orange
Szerokość gąsienic (mm)Odstęp (mm)Wzór klockówMaksymalna waga maszyny (kg)Podstawowe zastosowanie
450 84 E 8500 Ładowarka gąsienicowa

Compare OTT