Categories

Gamintojas
Modelis

Przeglądaj wg produktu

Nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu?

Kontakt z JSC "OOO.Misevicius" i oferujemy produkty, które są potrzebne. W takim przypadku dostarczymy je do wszystkich UE i Rosją.

Wypełnij formularz

Gąsienice gumowe McLaren do ładowarek gąsienicowych

  • Technologia opatentowana w USA
  • Zaprojektowane specjalnie do ładowarek gąsienicowych. Stworzona przez McLaren technologia SpoolRite™ zapewnia najmocniejszą w swojej branży strukturę gąsienic
  • TDF High Modulus Compound™ — stworzony, by sprostać całkowitemu obciążeniu maszyny przy maksymalnej mocy silnika
  • Kuta, poddana obróbce termicznej stal węglowa S45C (JIS G4051) chroni ogniwa przed złamaniami i pęknięciami w przypadku maksymalnych obciążeń
  • Konstrukcja TDF Multi-Lug™ chroni gąsienicę i zapobiega zerwaniu oraz pęknięciom
  • Profil gąsienic TDF zapewnia optymalną elastyczność, przyczepność i płynną jazdę

 

Gąsienice do ładowarek gąsienicowych

Wykorzystując gamę opatentowanych technologii w dziedzinie tworzenia mieszanek, formułowania i produkcji kauczuku, firma McLaren Industries stworzyła gąsienice gumowe do ładowarek, przydatne w rozmaitych zastosowaniach. Wśród dostępnych produktów znajduje się seria NextGen TDF, wykorzystująca innowacyjną technologię SpoolRite Belting™, a także najnowsza, idealnie nadająca się do jazdy po trawie seria gąsienic Turf. Obie dostępne są w wersjach z wykorzystaniem nowej, niebrudzącej mieszanki Orange. Inne wersje gąsienic to klasyczna seria Next Generation, a także nowa seria Maximizer.

Gama produktów obejmuje wiele rozmiarów gąsienic do ładowarek gąsienicowych Bobcat, Caterpillar, Komatsu, Kubota, JCB, CASE, Takeuchi i innych — dzięki temu możemy zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów szukających gąsienic na wymianę.

Połączenie najwyższej klasy preparatów, surowców, technologii produkcyjnej i procedur testowych powoduje, że gąsienice gumowe McLaren to światowy standard jakości. Gąsienice gumowe McLaren do ładowarek gąsienicowych tworzone są od podstaw specjalnie z myślą o niewielkich ładowarkach gąsienicowych.

Dowiedz się więcej: McLaren Rubber Tracks (pdf) NextGen Turf (pdf) Tread Patterns (pdf)