Categories

Gamintojas
Modelis

Przeglądaj wg produktu

Nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu?

Kontakt z JSC "OOO.Misevicius" i oferujemy produkty, które są potrzebne. W takim przypadku dostarczymy je do wszystkich UE i Rosją.

Wypełnij formularz

Gąsienice gumowe McLaren do minikoparek

  • Technologia opatentowana w USA
  • Stworzona przez McLaren technologia SpoolRite™ zapewnia najmocniejszą w swojej branży strukturę gąsienic
  • Nowoczesna mieszanka kauczuku zapewnia odpowiednie łączenie pomiędzy ogniwami i zapobiega ich wypadaniu
  • Kuta, poddana obróbce termicznej stal węglowa S45C (JIS G4051) chroni ogniwa przed złamaniami i pęknięciami w przypadku maksymalnych obciążeń
  • Szeroki wybór innowacyjnych profili gąsienic zmniejszających wibracje i zwiększających przyczepność
  • Zastosowanie technologii short-pitch dla zwiększenia żywotności koła napędowego i zredukowania wibracji
  • Wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi wymogami jakościowymi certyfikatu ISO 9001:2008 przyznanego przez organizację SGS SA ze Szwajcarii
Gąsienice do minikoparek

Firma McLaren produkuje gąsienice gumowe do tysięcy marek i modeli minikoparek, pojazdów do ładunków specjalnych, ładowarek gąsienicowych i innego rodzaju sprzętu budowlanego i rolniczego.

Seria gąsienic gumowych McLarena obejmuje gąsienice gumowe dla producentów oryginalnego sprzętu i zamienniki gąsienic dla wszystkich marek i modeli koparek, takich jak Bobcat®, Case, Caterpillar®, Hitachi, John Deere, Takeuchi i wiele innych. Duże zapasy gąsienic zamiennych dostępne są przez cały czas w centrach dystrybucyjnych w Stanach Zjednoczonych, skąd mogą dotrzeć do większości miejsc w USA już następnego dnia.

Linia gąsienic McLarena do minikoparek składa się z trzech głównych serii gąsienic: Seria Next Generation to główna linia gąsienic gumowych najwyższej jakości, obejmująca gąsienice z kauczuku wieloskładnikowego do wszelkich marek i modeli minikoparek i pojazdów do ładunków specjalnych.

Alternatywą są niedrogie gąsienice z serii Maximizer, dostępne do większości najpopularniejszych modeli i marek. W kategorii gąsienic stalowych McLaren oferuje niezwykle trwałą serię gąsienic stalowych Hybrid do minikoparek z dokręcanymi nakładkami gumowymi, dostępne dla dużej liczby maszyn z gąsienicami gumowymi, bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów podwozia.

Dowiedz się więcej: McLaren Rubber Tracks (pdf) Tread Patterns (pdf)